PFLEGE MIT HERZEN 24 SP. Z O. O. SP. K

Opis stanowiska:
Pflege mit Herzen 24 Katowice oferuje legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki   nam   podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.   Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze: Opiekun/ka osób starszych Praca opiekuna/ki osób starszych skierowana jest do osób odpowiedzialnych, cierpliwych   wyrozumiałych, wrażliwych na cierpienie innych osób i takich dla których   naturalne jest niesienie pomocy na co dzień. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie oraz podchodzą z sercem do wykonyw anych przez siebie obowiązków.
Zakres obowiązków opiekunki osób starszych zależy przede wszystkim od stanu zdrowia oraz wymagań osoby podopiecznej.   Wymagania:                                ?          komunikatywna znajomość języka niemieckiego ?         mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą ?         pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość   Oferujemy: ?         legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1) ?         opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ) ?         wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy ?          stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu ?         pomoc w przygotowaniu wyjazdu ?         oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego ?         bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy ?         kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu ?         zwrot kosztów podróży ?         nie pobieramy żadnych prowizji   Kontakt pod numerem: 508624675, 32 2511074 Email: kamila.gos@pmh.info.pl
Lokalizacja: Lwówek
Branża: Pomoc w Domu i Opieka
Termin ważności: 2014-01-02